California 2013

14.3.2013
Zdravím ze slunné Californie, přesně z města Newport beach, kam jsem se odebral připravit na blížící se sezónu. Podmínky pro trénování jsou zde příznivé a proto se sem každoročně vracíme. Trénujeme ve vodáckém klubu Newport aquatic center (NAC), který se především zaměřuje na veslaře...,ale jako pravidelní hosté jsme tu vítáni. Díky tomu můžeme využívat skvěle vybavenou posilovnu a příjemné zázemí loděnice.

Teplota se pomalu šplhá ke 26 stupňům,sluníčko svítí a tak se nám daří napádlovat mnoho kilometrů. Pádlujeme v newportském přístavu mezi luxusními jachtami a plachetnicemi, takže o podívanou je postaráno. Sice by nám nemuseli dávat vlny, ale to už je standardní problém.., proto tu máme své osvědčené trasy a zkratky, kde se vlnám vyvarujeme.

Jinak tu samozřejmě trénuji se svou tréninkovou skupinou a to s posádkou deblkánoje Filip Dvořák a Jaroslav Radoň, kteří v Londýně obsadili parádní 5.místo.

Dále s Martinem Egermaierem,Honzou Luňáčkem a Lucií Matouškovou. O naše bolístky se stará František Klein, který se ujal i role fotografa. Celý tento "zájezd" má pod taktovkou náš trenér Libor Dvořák, zároveň otec F.Dvořáka. Takže všechno jak má být a makáme :-)

Máme za sebou zhruba půlku soustředění a tak je čas pro pár volnějších dnů a intenzivní nakupování. Po odstranění krčních mandlí jsem se stihl uzdravit a rozjezdit na vodě. Díky tomu se mi daří plnohodnotně trénovat a nic mě konečně neomezuje. :)

Autor fotek: František Klein, http://www.fklein.cz/kanoe/index.htm
16.04.2014 10:46:13
tommyjanda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one