Mistrovství České republiky

Na přelomu července a srpna se v Račicích konalo Mistrovství České republiky a současně III.nominační závod letošní sezóny sloužící ke kvalifikaci na ME do 23let v Rumunsku. V závěrečné přípravě jsem opět onemocněl, ale naštěstí jsem to včas podchytil.

Před MČR jsem se stihl solidně rozjezdit a závody se docela podařily. Na vzdálenost 1000m jsem v singlové kategorii obsadil pěkné druhé místo. Dále pak v deblkanoi s parťákem Lukášem Hájkem, také 2.místo za posádkou ostřílené české deblkanoe Radoň - Dvořák(startující na MS Milán - OH kvalifikace). Tímto výkonem jsme se nominovali na ME do 23 let v Rumunsku, kde budeme startovat na C2 1000m.

Poslední závodní den jsem si spíše užíval pohodu, ale samozřejmě jsem si nemohl nevyzkoušet svá sprinterska vlákna, jak na singlu, kde jsem si zajel svůj nový rekord, tak na deblu s Martinem(Drtičkou)Egermaierem. Martin to tam doslova nasolil už od začátku a dosprintili jsme si pro stříbrnou. Atmosféra domácího mistrovství byla super a závody jsem si fakt užil.

Momentálně se připravuji na nadcházející Mistrovství světa v Miláně, kde budu opět startovat na "háčku" naší rakety - čtyřkánoe.

Držte palce! Díky Tom
05.08.2015 21:53:38
tommyjanda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one