31.3.2014
Zpět doma! Před pár dny jsem se vrátil z jarního soustředění, na které se každoročně odebíráme za teplem do Californie, konkrétně do města Newport.
Letošních 5 týdnů „v teple“ bylo doopravdy v teple… Počasí nám přálo, většinu soustředění bylo slunečno a vedro :). Navzdory vydařenému počasí se až tak moc nevydařilo moje opálení - opálenému triku a tílku jsem se nevyhnul.
„Letos se to fakt sešlo“ a poslední dny v Newportu byly spjaty s různými společenskými akcemi. Například večeří v české restauraci s našimi přáteli, rodinnou Batlíků a Corlissů. Samozřejmě svíčkové se šesti jsem neodolal :). Dále pak závody na motokárách s našimi hostiteli a slovenskými reprezentanty. A v neposlední řadě pak oslava mých narozenin, která se také povedla. Dokonce zahráli hawajští borci na kytaru a za doprovodu Honzy Luňáčka z populární bluegrasové kapely Luňáčci se to pak rozjelo! Rád bych také poděkoval Corliss gangu a Jirkovi Batlíkovi, za to jak se tam o nás starali.
Během soustředění jsem najezdil okolo 600 kilometrů, což je slušný základ pro nadcházející sezónu. Počasí v Praze snad lepší být ani nemůže, tak doufám, že se to nezhorší a budu moct navázat na to, co jsem natrénoval v Californii.
Již za měsíc mě čekají první nominační závody. Právě proto téměř plynule pokračuji na další soustředění do Račic, kde se pak uskuteční I. nominační závod.
Tomáš
16.04.2014 10:44:00
Redakce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one