Zpět doma, soustředění v Račicích

9.4.2013
Návrat z Ameriky proběhl poměrně v klidu. Kufry mi letos dorazily bez zpoždění, jen to počasí tady v ČR neni zrovna nejteplejší...

Už aby se ten teploměr umoudřil a bylo alespoň 10 stupňů.Soustředění v Califorinii se nám vydařilo a najeli jsme cenné kilometry na základ pro letošní sezónu.
Prvních pár dní, hned po příletu, byla slušná zima, ale nyní jsem už plně aklimatizován a mohu se zas naplno soustředit na trénink.

Jak už jsem již zmiňoval, počasí v Praze moc nepřálo, a tak jsem se odebral na plánované soustředění do Račic. Zde se pokusím rozšířit svůj repertoár najetých kilometrů, tentokrát už směrovaných do rychlejšího tempa. Během prvních dní nás trochu trápily ranní mrazíky, a tak to spíš vypadalo na soustředění eskymáků...

Do Sportcentra v Račicích jezdíme pravidelně, protože je zde uměle vybudovaný kanál pro rychlostní kanoistiku a veslování. Letos se zde bude konat ve dnech 27. - 28. 4. 2013 I. nominační závod. Tento závod poslouží jako nominace na Světový Pohár v Račicích, na kterém bych se velice rád předvedl.

Doufám, že závěrečná příprava proběhne, co nejlépe, abych si pak případně zazávodil na Světovém poháru.

Tomáš
16.04.2014 10:45:37
tommyjanda
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one